. Tajné dějiny Evropy 1
Spagyria - zdraví z přírody Svět přírodních antibiotik Regenerace

Tajné dějiny Evropy 1

Tato kniha je vyprodaná. Pro ověření dostupnosti kontaktujte distributora.

Bohumil Vurm

První z trilogie výpravných publikací o skrytých hybných silách, které ovlivňovaly a ovlivňují evropskou historii, nese podtitul Od Atlantidy po vrcholný středověk - viz rubriku TAJNÉ DĚJINY.

ISBN: 80-85876-84-1 stran: 336 rozměry: 165x235 cena: 229,- Kč

Tato kniha je vyprodaná


Kniha Tajné dějiny Evropy 1 je zařazena v těchto kategoriích:

Tajné dějiny,


Další knihy od tohoto autora

Tajné dějiny Čech, Moravy a Slezska

Kniha o neznámých aspektech historie našich národů. Autor se proslavil trilogií Tajné dějiny Evropy a knihou Tajné dějiny Prahy - viz záhlaví AUTOŘI. Podklady pro své knihy sbírá dlouhou řadu let a výjimkou není ani tato publikace, na které s ním spolupracoval legendární pražský astrolog Vratislav Jan Žižka.

Tajné dějiny Evropy 2

Druhá část trilogie s podtitulem Od renesance po XIX. století nabízí zcela nový pohled na vývoj evropské historie počátku novověku. Všímá si především vlivu tajných společností rozekruciánů a svobodných zednářů na evropskou i světovou politiku a smyslu iniciačních rituálů.

Tajné dějiny Evropy 3

Autor se v závěrečném dílu trilogie dotýká skrytých proudů, které formovaly minulé století, a odhaluje esoterní pozadí událostí světodějného významu. Navazuje na předchozí části této volné trilogie (1. díl – Od starověku po vrcholný středověk, 2. díl – Od renesance po XIX. století) a přiblížuje příčiny a následky světových konfliktů a skrytou tvář různých osobností. Pozoruhodné kapitoly jsou věnovány okultním kořenům nacismu.

Tajné dějiny Prahy

Kniha s podtitulem Mysteria Karla IV. a Rudolfa II. nabízí originální výklad pražské středověké a renesanční historie a esoterních proudů, které ji ovlivňovaly. Knihy B. Vurma v nakladatelství Eminent - viz záhlaví AUTOŘI.

Nakladatelství Eminent; email: eminent(zavináč)eminent.cz; GSM: +420 602 646 504
Distribuce: Emibooks, Jan Hradilek, Nová 184, 252 25 Zbuzany, GSM: +420 603 526 413, email: objednavky(zavináč)eminent.cz
Sklad: Jan Hradílek, Emibooks, Chýnice 1, náměstí